Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

InDoks | Oligarku rus, Jeton Sadiku dhe falimentimi i “Llamkosit” dhe klubit të futbollit (Pjesa e tretë)
PP
Vlerëso videon
Mbyll
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

Faleminderit
InDoks | Oligarku rus, Jeton Sadiku dhe falimentimi i “Llamkosit” dhe klubit të futbollit (Pjesa e tretë)

Shpërndaje videon