Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Plaçkitja e shtetit nga armata e militantëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Plaçkitja e shtetit nga armata e militantëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 45:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Plaçkitja e shtetit nga armata e militantëve

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 13,071 shikime
 • 13,071 shikime
 • 0 shikues
 • 2
 • 2
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për dy dekada qeverisje të Kosovës nga elita aktuale politike, me rrënjë nga UÇK-ja dhe të tjerët nga linja
e Ibrahim Rugovës, punësimi në shtet ka shkuar në mënyrë masive me lidhje politike. Sidomos në pozitat
e larta me ndikim.

InDoks në këtë episod do të sjell në vëmendjen e publikut rastet më skandaloze të plaçkitjes së shtetit
përmes punësimit të armatës së militantëve partiakë, të rrëfyera nga ata që i hulumtuan rastet dhe të
provuara me dokumente.

Punësimet me diktat të partisë në Republikë tashmë janë diçka që nuk i është shmangur asnjë parti.
Madje as Vetëvendosje, që pritet që të vijë në pushtet.

“Plaçkitja e shtetit nga armata e militantëve”, këtë të diele në ora 20”10 në RTV Dukagjini dhe live në
Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente