Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | Beteja Ballkanike: Vrite Gazetarin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks Promo | Beteja Ballkanike: Vrite Gazetarin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Beteja Ballkanike: Vrite Gazetarin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 88 shikime
 • 88 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sa gazetarë janë vrarë në #Kosovë, dhe në shtetet fqinjë, dhe pse asnjë nga vrasësit e tyre nuk e ka marrë dënimin e merituar? Ekskluzivisht për #InDoks flasin #gazetarë't më eminent nga ky regjion si dhe zbulohen detaje nga rastet më të rënda ku gazetarët humbën jetën. Të dielen në ora 20:10 në RTV Dukagjini shfaqet InDoks, prodhim i Insajderi me autor Visar Duriqi.

Kategoritë


0 komente