Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

InDoks Promo | Beteja e karrigeve në LDK
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks Promo | Beteja e karrigeve në LDK

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Beteja e karrigeve në LDK

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 594 shikime
 • 594 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

LDK-ja kishte tentuar për një kohë të gjatë që të shfaqej si parti paqësore. Por, përleshjet e dhunshme të kohës së fundit e nxjerrin atë të ngjashme me partitë e tjera.

InDoks në këtë dokumentar, me autor Visar Duriqi, e shfaq një fytyrë tjetër të partisë që e krijoi Ibrahim Rugova. Është një betejë për karrige edhe me karrige. Jo për ide e koncepte politike.

Ndiqeni të dielën në ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe Live në Insajderi dokumentarin “Beteja e karrigeve në LDK”.

 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente