Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Pronto Grande
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Pronto Grande

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 47:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Pronto Grande

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 10,599 shikime
 • 10,599 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

"Pronto Grande" është një emision dokumentar që hedh vështrim mbi mashtrimin me viza italiane të Ukë Rugovës, djalit të ish-presidentit Ibrahim Rugova, dhe grupit të dyshuar kriminal të tij.

Kategoritë


0 komente