Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Teuta Rugova dhe batalioni i dembelëve tjerë në Kuvend (Pjesa e parë)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Teuta Rugova dhe batalioni i dembelëve tjerë në Kuvend (Pjesa e parë)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 16:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Teuta Rugova dhe batalioni i dembelëve tjerë në Kuvend (Pjesa e parë)

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 184 shikime
 • 184 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Teuta Rugova dhe batalioni i dembelëve tjerë në Kuvend (Pjesa e parë)

Kategoritë


0 komente