Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Viktima e bandës së Sekiraqë: Kjo është arsyeja pse tentuan të më vrasin njerëzit e Enverit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Viktima e bandës së Sekiraqë: Kjo është arsyeja pse tentuan të më vrasin njerëzit e Enverit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 10:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Viktima e bandës së Sekiraqë: Kjo është arsyeja pse tentuan të më vrasin njerëzit e Enverit

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 907 shikime
 • 907 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Viktima e bandës së Sekiraqë: Kjo është arsyeja pse tentuan të më vrasin njerëzit e Enverit

Intervistë me Dardan Islamin, biznesmen

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin “Triumfi dhe rënia e Enver Sekiraqës”: https://bit.ly/2UoBmKs 

Kategoritë


0 komente