Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
A duhet që të përfshihet Prokuroria në Kompleksin “Adem Jashari”, sipas Limajt?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A duhet që të përfshihet Prokuroria në Kompleksin “Adem Jashari”, sipas Limajt?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 13:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A duhet që të përfshihet Prokuroria në Kompleksin “Adem Jashari”, sipas Limajt?

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 80 shikime
 • 80 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A duhet që të përfshihet Prokuroria në Kompleksin “Adem Jashari”, sipas Limajt?

InDoks | Intervistë mëZëvendëskryeministrin Fatmir Limaj

Kjo intervistëështë bërë për dokumentarin “Kompleksi i Tenderëve ‘Adem Jashari’: https://bit.ly/2FB8mJ6

Kategoritë


0 komente