Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Armata e militantëve të partisë së Ramush Haradinajt, kështu ata i ‘pushtuan’ institucionet vetëm për dy vite
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Armata e militantëve të partisë së Ramush Haradinajt, kështu ata i ‘pushtuan’ institucionet vetëm për dy vite

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Armata e militantëve të partisë së Ramush Haradinajt, kështu ata i ‘pushtuan’ institucionet vetëm për dy vite

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 870 shikime
 • 870 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: https://bit.ly/32SyycF

Kategoritë


0 komente