Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Berxulli tregon për herë si synojnë ta kthejnë pronën në të cilën është ndërtuar Kisha Ortodokse serbe
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Berxulli tregon për herë si synojnë ta kthejnë pronën në të cilën është ndërtuar Kisha Ortodokse serbe

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 09:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Berxulli tregon për herë si synojnë ta kthejnë pronën në të cilën është ndërtuar Kisha Ortodokse serbe

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 116 shikime
 • 116 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Intervistë me Dashamir Berxulli

 

Kjo intervistë është pjesë e dokumentarit "Kisha e dhunshme e regjimit"

http://bit.ly/2FKBgcD
http://bit.ly/2FRcvum

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente