Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
BimBima: Rrëfimi për drogën dhe censurën- muzika nuk ka të bëjë asgjë me moralin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
BimBima: Rrëfimi për drogën dhe censurën- muzika nuk ka të bëjë asgjë me moralin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

BimBima: Rrëfimi për drogën dhe censurën- muzika nuk ka të bëjë asgjë me moralin

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 135 shikime
 • 135 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

BimBima: Rrëfimi për drogën dhe censurën- muzika nuk ka të bëjë asgjë me moralin

Përshkrim: Intervistë me BimBimën, reper kosovarë

 

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: http://bit.ly/2Gg66Kr

Kategoritë


0 komente