Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Deputeti Avdyli: Muzika po e promovon drogën, adoleshentët po e përdorin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deputeti Avdyli: Muzika po e promovon drogën, adoleshentët po e përdorin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deputeti Avdyli: Muzika po e promovon drogën, adoleshentët po e përdorin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 58 shikime
 • 58 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti Avdyli: Muzika po e promovon drogën, adoleshentët po e përdorin

Përshkrimi: Intervistë me deputetin e LDK-së, Haxhi Avdyli

 

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: http://bit.ly/2Gg66Kr

Kategoritë


0 komente