Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Heronj dhe Tradhtarë
InDoks | Heronj dhe Tradhtarë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 51:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Heronj dhe Tradhtarë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 699 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

InDoks | Heronj dhe Tradhtarë

◾ Kush janë heronjtë e kush tradhtarët më të mëdhenjtë shqiptarë?
◾ Pse nuk ka një version tjetër të historisë së Skënderbeut, pos asaj që e na e ofroi regjimi komunist?
◾ A ka histori tjera edhe për Esat Pashën, Azem Galicën, Shaban Polluzhën e Fadil Hoxhën?
◾ A ka një rrëfim tjetër edhe për Adem Jasharin?

➡️ Si përfunduan disa shtet-formues të kombit shqiptarë në tradhtarë pas vdekjes, ose atentateve?
➡️ A do ta kenë këtë fat edhe liderët modernë të këtij kombi, si Sali BerishaEdi Rama, Ibrahim Rugova e Ramush Haradinaj?
➡️ Ku do të hidhet Hashim Thaçi kur nuk do të jetë më në mesin tonë?

#InDoks, me autor Visar Duriqi transmeton një dokumentar për një histori tjetër të shqiptarëve të mbushur me tradhti. Aq e ngarkuar me dromca nga ky akt, sa edhe koncepti “besa e shqiptarit” zbehet para tyre.

 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga GjirafaVideo © 

 

Për më shumë na ndiqni në:

♦ Facebook ⇒ @GOInsajderi

♦ Facebook ⇒ @InsajderiDoks

♦ Instagram ⇒ @gazetainsajderi

https://insajderi.com/

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1 koment


0/500