Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
I përmendën dyshime serioze për tenderë, Qeveria Kurti nuk i duron kritikat- rrëfen gazetari
I përmendën dyshime serioze për tenderë, Qeveria Kurti nuk i duron kritikat- rrëfen gazetari

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I përmendën dyshime serioze për tenderë, Qeveria Kurti nuk i duron kritikat- rrëfen gazetari

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Shpërndaje

Për videon

Kategoritë


0 komente


0/500