Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Drama Speciale
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Drama Speciale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 48:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Drama Speciale

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 4,374 shikime
 • 4,374 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjykata Speciale në Hagë ka nisur punë.

Kë do ta marrë kjo gjykatë? Kë do ta dënoi ajo? Kush do ti shpëtoj edhe një herë drejtësisë ndërkombëtare, e kush do të përballet me të për të disfatën herë? Dhe pyetja një milionë dollarëshë: A do të gjykohet Hashim Thaçi në Hagë?

InDoks me autor Visar Duriqi saktë një vit pas një tentativë të dështuar për ta zhbërë këtë Gjykat, do të transmetoj dokumentarin “Drama Special”, një histori përtej rrëfimit se çka ndodhi atë natë.

Është një dokumentar për atë se çka do të ndodh tash me Dhomat e Specializuara të gjyqësorit kosovar të zhvendosura në Hagë.

Ende mbesin shumë të panjohura, por një gjë mbetet e sigurt: Kur të nisin gjykimet e para, kjo gjykatë do të jetë një dramë speciale.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente