Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Nagavci: Luksi i Qeverisë po rritet,popullësia po varfërohet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nagavci: Luksi i Qeverisë po rritet,popullësia po varfërohet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 09:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nagavci: Luksi i Qeverisë po rritet,popullësia po varfërohet

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 98 shikime
 • 98 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Intervistë më Arbërie Nagavcin, Deputete e Vetëvendosjes

Kjo intervistë është pjesë e dokumentarit “Shteti i Luksit”  https://bit.ly/2VUdkuF


  0 komente