Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Arsim Gërxhaliu: Ka prova, por nuk ka drejtësi për krimet e luftës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Arsim Gërxhaliu: Ka prova, por nuk ka drejtësi për krimet e luftës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Arsim Gërxhaliu: Ka prova, por nuk ka drejtësi për krimet e luftës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 110 shikime
 • 110 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Intervista është realizuar në kuadër të dokumentarit: "Paqe pa drejtësi"
http://bit.ly/2HF5LSR
http://bit.ly/2HFXHBk

Kategoritë


0 komente