Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Qytetari që e ka pësuar nga Mafia e Ndërtimit në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Qytetari që e ka pësuar nga Mafia e Ndërtimit në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 24:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Qytetari që e ka pësuar nga Mafia e Ndërtimit në Prishtinë

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 5,174 shikime
 • 5,174 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Intervista me qytetarin Dren Shahini, pjesë e dokumentarit të plotë “Mafia e Ndërtimit” të cilat gjeni këtu https://bit.ly/2PCAsZa

Kështu funksionon Mafia e Ndërtimit në Prishtinë

Kategoritë


0 komente