Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Oligarku rus, Jeton Sadiku dhe falimentimi i “Llamkosit” dhe klubit të futbollit (Pjesa e tretë)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Oligarku rus, Jeton Sadiku dhe falimentimi i “Llamkosit” dhe klubit të futbollit (Pjesa e tretë)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Oligarku rus, Jeton Sadiku dhe falimentimi i “Llamkosit” dhe klubit të futbollit (Pjesa e tretë)

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 501 shikime
 • 501 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Oligarku rus, Jeton Sadiku dhe falimentimi i “Llamkosit” dhe klubit të futbollit (Pjesa e tretë)

Këtu e gjeni të plotë dokumentarin: http://bit.ly/2BKXbMT

Kategoritë


0 komente