Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | 6 kurbanë për Sulltanin Erdogan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks Promo | 6 kurbanë për Sulltanin Erdogan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | 6 kurbanë për Sulltanin Erdogan

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 1,252 shikime
 • 1,252 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks Promo | 6 kurbanë për Sulltanin Erdogan

Të kidnapuar nga Kosova nga një operacion i shërbimit inteligjent kosovar që po sillej si “Gestapo” 6 shtetas turq përfunduan në burgjet e regjimit të Rexhep Tayp Erdogan. Akuzohen për terrorizëm atje, si pjesë e organizatës ‘Feto’. Në Kosovë u konsideruan të rrezikshëm për sigurinë nacionale.

Cka ka ndodhur një vit pas këtij operacioni ilegal? Si u shkel sovraniteti i Republikës? Sa është i implikuar në këtë operacion klandestin Presidenti Hashim Thaçi? Si po i mbron ai dy njerëzit që e bënë këtë veprim që dëmtoi rëndë imazhin e vendit, Shpend Maxhuni e Driton Gashi?

Këto dhe shumë pyetje të tjera marrin përgjigje në dokumentarin e InDoks me autor Visar Duriqi, “6 kurbanë për Sulltanin Erdogan”.

Këtë të diele, në ora 20:10. Në RTV Dukagjini dhe #live në Insajderi dhe Gjirafa Video.  

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente