Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo| Fajdexhinjtë e Vranjevcit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks Promo| Fajdexhinjtë e Vranjevcit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo| Fajdexhinjtë e Vranjevcit

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 2,973 shikime
 • 2,973 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Biznesmenë tenderësh milionësh. Këngëtarë shumë mirë të paguar. Qytetarë me halle. Janë këto vetëm disa nga kategoritë e njerëzve që dyshohet se ranë pre e një grupi të organizuar kriminale që merrej me fajde në kryeqytetin kosovar.

Si funksiononte ky grup? Sa para merrte në emër të kamatave të shtrenjta për fajde? Cilat janë lidhjet e tyre me politikën kosovare e me sportin?

Janë disa nga pyetjet që marrin përgjigje në dokumentarin “Fajdexhinjtë e Vranjevcit”, me autor Visar Duriqi.

E diele, 20:10 në RTV Dukagjini dhe live në Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente