Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | Gjunjëzimi i shtetit para dilerit të heroinës
InDoks Promo | Gjunjëzimi i shtetit para dilerit të heroinës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Gjunjëzimi i shtetit para dilerit të heroinës

 • E publikuar: Para 3 javëve
 • 2,662 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Republika e Kosovës njihet si rrugë transit për drogat, por përmasa e përdorimit të tyre ende nuk konsiderohet alarmante. Por, për krejt vitet kur kontrollin e organeve të zbatimit të ligjit e morën vendorët, dhe ndërkombëtarët ishin më shumë vëzhgues, ka çdo herë më pak bosë droge që janë kapur.

InDoks në këtë episod do të shfaq rastet më të mëdha kur Kosova goditi grupet e drogës. Edhe ato raste kur u përfshinë të afërm të politikës. Edhe bosë droge me famë botërore.

“Gjunjëzimi i shtetit para dilerit të heroinës”, me autor Visar Duriqi, ekskluzivisht, para publikut shfaq historinë e dilerit të heroinës nga komuna e Rahovecit, Adri Kelmendi, dhe prapaskenat se si Prokuroria hoqi dorë nga ndjekja e tij.

E diele, 20:10. Në RTV Dukagjini dhe live në Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500