Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | Karantinë, izolim e vdekje- Qeveria në panik
InDoks Promo | Karantinë, izolim e vdekje- Qeveria në panik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Karantinë, izolim e vdekje- Qeveria në panik

 • E publikuar: Para 4 javëve
 • 1,163 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Kosova radhitet në mesin e vendeve që kanë pasur jo shumë të prekur me COVID-19,e  po ashtu shkallë të ulët tëvdekshmërisë. Qeveria në dorëheqje mori masa drastike të kufizimit të lirive qytetare. Edhe Gjykata Kushtetuese ka gjetur shkelje në këtë rast.

Një i ri i Gjilanit dyshohet se kreu vetëvrasje në karantinë. Ky rast, dhe fakte të reja të publikuara kanë ngritur tashmë dyshime serioze se si menaxhoi Qeveria Kurti me krejt pandeminë. Ka edhe mjekë me përvojë të gjatë nësëmundjetinfektive që e vënë në dyshim se a duhej kaq shumë tështrëngoheshin kosovarët.

Në këtë episod të InDoks qëështë një histori tjetër e pandemisë në Kosovë rrëfehen edhe personazhe që historitë e tyre me karantinë bënë bujë. Edhe sillen para publikut dokumente tëtë reja.

E diele, ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe live nëInsajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500