Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | Koncerte politike
InDoks Promo | Koncerte politike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Koncerte politike

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 316 shikime
 • 316 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dikur mbusheshin stadiumet e sot mezi e mbushin nje sallë sa për makijazh medial. Sa për tu dukur shumë në fotografi. Fushatat elektorale në Kosovë më nuk janë as masive as interesante. Njëjtë sikurse nuk është as dita e votimit.

Pse ndryshuan fushatat dhe si janë ato sot. Pse ka rënë numri i votueseve, e sidomos pse është rritur numri i njerëzve që në vazhdimësi i bojkotojnë zgjedhjet? Kush i bëri kosovarët që të irritohen nga politikanët?

InDoks në këtë episod do të sjell dromca nga e kaluara, mashtrimi aktual në fushata elektorale dhe parashikimet për të ardhmen e skenës politike. Situata këto të interpretuara nga profesorë, gazetarë, analistë e njerëz që vazhdimisht janë marrë me zgjedhjet.

E diele, 20:10 në RTV Dukagjini dhe live në Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500