Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | Krimi me patentë shofer
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks Promo | Krimi me patentë shofer

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Krimi me patentë shofer

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 1,499 shikime
 • 1,499 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në vitet e fundit numri i njerëzve që vdiqën në trafik pothuajse cdo vit e ka kaluar numrin mbi 100 viktima. Pamjet nga to janë brutale.

Vlerësimet zyrtare të autoriteteve thonë që në 85 % të rasteve shkaktar i aksidentit është njeriu. Derisa deri të kjo mund të çojnë shumë arsye, një dihet: në Kosovë patentë shoferi edhe mund të blihet. Për këtë një hetim i madh ka nisur nga Prokuroria. Madje nuk është as i pari hetim.

InDoks në këtë episod do të  hulumtoi krimin me patentë shoferë. Hetimet e shtetit mbi të, që jo rrallë dinë të stërkeqën nga ndërhyrjet. Dhe pasojat në njerëz që ky krim mund të shkaktojë.

“Krimi me patentë shofer”, e diele, 20:10 në RTV Dukagjini dhe live në Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente