Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks #Promo | Masakra e madhe e harruar
InDoks #Promo | Masakra e madhe e harruar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks #Promo | Masakra e madhe e harruar

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 590 shikime
 • 590 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks #Promo | Masakra e madhe e harruar

206 qytetarë të vrarë. 7 fëmijë  dhe 5 gra. Njëra shtatzënë kur u vra, Dhe, dhjetëra persona që vazhdojnë të mbesin të zhdukur ende.

Kjo është historia e masakrës në Krushën e Madhe të cilës #InDoks i kthehet 20 vite pasi që ka ndodhur ky krim. E rrëfejnë ata që e panë me sytë e tyre dhe madje edhe e gjiruan.

Pak raste gjyqësore ka apsur për këtë masakër të madhe të harruar, dhe më e keqja: provat kryesore të një filmimi që i ranë në duar Lulzim Bashës, tash kreu i PD-së në#Shqipëri, kurrë më nuk i pa publiku.

“Masakra e madhe e harruar” është dokumentar në serinë e dokumentarëve që InDoks, me autor Visar Duriqi po bën për krimet e luftës në Kosovë.

Këtë të diele, në ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe #live në Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500