Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

InDoks Promo | Milosheviqi në Kosovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks Promo | Milosheviqi në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Milosheviqi në Kosovë

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 3,426 shikime
 • 3,426 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një vit më parë u arrestuan disa persona, dhe atë për krime jo shumë të rënda, drogë e armë. Por një hulumtim i InDoks tregon anën tjetër të këtij grupi që kishte arritur që në Kosovë të merrte dokumente valide të Kosovës, madje edhe të hapte xhirollogari bankare. Të bënte shumë miq kosovarë.

Dokumentari i InDoks, “Millosheviqi në Kosovë”, me autor Visar Duriqi, zbulon lidhjet e këtij grupi me botën e krimit, të politikës e të klubeve të natës. Me zyrtarë të Qeverisë e me avokatë. Me pronarë hotelesh e falsifikator dokumentesh. Është një histori e errët që më shumë se gjithçka e ekspozon shtetin e Kosovës që dështoi ta ndalonte një të kërkuar nga Interpoli që të fillonte jetë normale në Kosovë.

Të dilenë në ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe live në Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente