Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks promo | Njeriu i oligarkut rus - Mashtrimi milionësh i shtetit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks promo | Njeriu i oligarkut rus - Mashtrimi milionësh i shtetit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks promo | Njeriu i oligarkut rus - Mashtrimi milionësh i shtetit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 603 shikime
 • 603 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks promo | Njeriu i oligarkut rus - Mashtrimi milionësh i shtetit 

 

Si ia arriti një biznesmen kosovaro-britanik i lidhur me një oligark rus, ta blejë një ndër fabrikat më të rëndësishme? Si falimentoi dhe i pa punë afro 500 punëtorë?

Këtë të dielë në orën 20:10 - InDoks me autorë Visar Duriqi, sjellë hulumtimin për një ndër privatizimet më famkeqe të fabrikave në Kosovë, "Llamkos".

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente