Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | Pedofilia, krimi që të gjithë duanë ta varrosin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks Promo | Pedofilia, krimi që të gjithë duanë ta varrosin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Pedofilia, krimi që të gjithë duanë ta varrosin

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 2,231 shikime
 • 2,231 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Kosovë janë edhe shumë raste pedofilie që kanë përfunduar me viktima. Shumë raste kurrë nuk janë lajmëruar, por edhe ato që janë denoncuar e hetuar janë shumë.
InDoks në këtë episod do të trajtojë pedofilinë në Kosovë. Krimin që të gjithë duan ta heshtin. Ta varrosin. Flasin ata që e kanë studiuar atë, njerëzit që merren me mbrojtjen e fëmijëve, psikologë e seksologë. Rrëfehen skorie të pa shfaqura në publikë më parë. Janë histori për bishat  që sulmojnë fëmijë.
Pedofilia, krimi që të gjithë duanë ta varrosin, me autor Visar Duriqi. Këtë të diele, 20:10 në RTV Dukagjini dhe live në Insajderi. 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente