Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | Polici e Përgazt
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks Promo | Polici e Përgazt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Polici e Përgazt

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 810 shikime
 • 810 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sikurse efekti që shkakton tek protestuesi gazi lotsjellës, të njëjtin efekt skandali me bomba gazi
transportuar në mënyrë sekrete nga Kosova ia ka dhënë edhe Policisë së Kosovës aktualisht të drejtuar
nga Rashit Qalaj. As e fuqishme për ta luftuar krimin e jashtëm, as e zonja për ti luftuar individët e
korruptuar brenda.


Një seri skandalesh e kanë kapluar këtë institucion me mbi nëntë mijë pjesëtarë. Nga vrasje e civilëve e
akuzat për përdhunim fëmijësh. Nga dhunë e pajustifikueshme deri te haraçi ndaj bizneseve. Nga
punësimet me lidhje te gradimet e dyshimta. Në këtë episod InDoks hulumton Policinë e Kosovës që ka
përfunduar në një polici të përgazt.


“Polici e Përgazt”, me autor Visar Duriqi, transmetohet të dielën në ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe live
në Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente