Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | Vdekja Misterioze e Dëshmitarit
InDoks Promo | Vdekja Misterioze e Dëshmitarit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Vdekja Misterioze e Dëshmitarit

 • E publikuar: para 1 jave
 • 3,016 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Afro tre vite pas vdekjes së Naser Makollit në rrethana jo krejt të sqaruara në burgun e Lipjanit, familja e tij po tenton që ta hap një hetim. Ai ishte mik dhe e kishin ndarë qelinë e burgut me aktivistin e Vetëvendosjes, Astrit Dehari, për të cilin familja pretendon se është vrarë në burg. Me dokumente, video të pa publikuara më parë dhe rrëfime ekskluzive të familjes, InDoks në këtë episod sjell historinë tjetër e Naser Makollit.


Si vdiq ai brenda në burg vetëm pak kohë pas Astrit Deharit? Kush ishin njerëzit që duheshin të kujdesshin për të dhe dyshohet se nuk e bën? Me çfarë baze të burgosurit e tjerë dëshmojnë se atë e lanë që të vdiste në burg, duke mos i ofruar ndihmë? Janë vetëm disa nga pyetjet që marrin përgjigje në dokumentarin “Vdekja Misterioze e Dëshmitarit”, të dielën në ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe live në Insajderi. 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500