Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Shteti i luksit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Shteti i luksit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 47:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Shteti i luksit

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 25,891 shikime
 • 25,891 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me vetëm 1.8 miliardë euro buxhet, Qeveria e Republikës së Kosovës e ka rritur shpenzimin e luksit në nivele abuzive. Udhëtimet jashtë vendit, hotelet luksoze e mëditjet e majme janë vrimat ku përfundojnë miliona euro të këtij buxheti derisa në maternitet mungojnë edhe barnat esenciale.

Se si është rritur apetiti i Qeverisë për luks e rritje të pakufishme të numrit të zëvendësministrave, agjencive të pavarura, e këshilltarëve do ta mësoni në dokumentarin “Shteti i luksit”, me autor Visar Duriqi.

Të dhëna skandaloze nga ministra që nuk kanë performancë e ministra të tjerë racistë do të shpalosën në detaje në InDoks të dielën ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe live në insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1 koment