Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Teuta Rugova dhe batalioni i dembelëve tjerë në Kuvend (Pjesa e parë)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Teuta Rugova dhe batalioni i dembelëve tjerë në Kuvend (Pjesa e parë)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 16:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Teuta Rugova dhe batalioni i dembelëve tjerë në Kuvend (Pjesa e parë)

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 395 shikime
 • 395 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Teuta Rugova dhe batalioni i dembelëve tjerë në Kuvend (Pjesa e parë)

Kategoritë


0 komente