Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | UDB-a, ShIK-u, ndërhyrje në drejtësi e seksizëm nëmenynë e Parlamentit (Pjesa e dytë)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | UDB-a, ShIK-u, ndërhyrje në drejtësi e seksizëm nëmenynë e Parlamentit (Pjesa e dytë)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | UDB-a, ShIK-u, ndërhyrje në drejtësi e seksizëm nëmenynë e Parlamentit (Pjesa e dytë)

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 685 shikime
 • 685 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | UDB-a, ShIK-u, ndërhyrje në drejtësi e seksizëm nëmenynë e Parlamentit (Pjesa e dytë)

Dokumentarin e plotë “Parlamenti +18” e gjeni këtu: https://bit.ly/2Tg74MM 

Kategoritë


0 komente