Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | Tenderomani në kohë pandemie
InDoks Promo | Tenderomani në kohë pandemie

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Tenderomani në kohë pandemie

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 1,803 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Akuzat që dikur i bënte Vetëvendosje e Kurti për keqpërdorime me tenderë, për kaq pak periudhë qeverisjeje i janë kthyer në dyshime edhe për Qeverinë e tij. Janë miliona euro kontrata të nënshkruara me procedura emergjente. Janë shumë dyshime që janë ngritur deri tash.

InDoks në këtë episod do të merret me ‘tenderomaninë’ në kohë pandemie. A do të merret me këta tenderë më vonë edhe Prokuroria? A ka vend për dyshime që po keqpërdoret paraja e arkës së shtetit në emër të pandemisë? Dhe, kryesorja: Kush do të bëhet milioner në kohë?

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500