Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Taste 2: Jam kundër censurës, a thua çfarë drogash po marrin politikanët?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Taste 2: Jam kundër censurës, a thua çfarë drogash po marrin politikanët?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Taste 2: Jam kundër censurës, a thua çfarë drogash po marrin politikanët?

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 113 shikime
 • 113 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Taste 2: Jam kundër censurës, a thua çfarë drogash po marrin politikanët?

 

InDoks | Intervistë me Milot Hoxhën, këngëtar, producent e skenarist

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: http://bit.ly/2Gg66Kr

Kategoritë0 komente