Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ka aktakuzë e fletëarrest, çka thotë Drin Zatriqi i VV-së për rastin me drogë ku u përfshi ai?
Ka aktakuzë e fletëarrest, çka thotë Drin Zatriqi i VV-së për rastin me drogë ku u përfshi ai?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ka aktakuzë e fletëarrest, çka thotë Drin Zatriqi i VV-së për rastin me drogë ku u përfshi ai?

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 654 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Emisionin e plotë mund ta gjeni këtu:

https://bit.ly/3e3XtiJ

Kategoritë


0 komente


0/500