Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Këto janë grupet më të rrezikshme kriminale që veprojnë në Veriun e Kosovës
Këto janë grupet më të rrezikshme kriminale që veprojnë në Veriun e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Këto janë grupet më të rrezikshme kriminale që veprojnë në Veriun e Kosovës

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 185 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Emisionin e plotë e gjeni këtu: https://bit.ly/2RF6pSN

Kategoritë


0 komente


0/500