Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kryeimiami për falltarët e hoxhallarët e hajmalive: Janë lojë dhe krim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kryeimiami për falltarët e hoxhallarët e hajmalive: Janë lojë dhe krim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kryeimiami për falltarët e hoxhallarët e hajmalive: Janë lojë dhe krim

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 770 shikime
 • 770 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeimiami për falltarët e hoxhallarët e hajmalive: Janë lojë dhe krim

Intervistë me Bekim Jasharin, Kryeimam në Podujevë.

Kjo intervistë është bërë për emisionin InDoks | Biznes me Magjinë

Kategoritë


0 komente