Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ky ishte projekti im për Kompleksin “Adem Jashari” që e refuzoi Kosova
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ky ishte projekti im për Kompleksin “Adem Jashari” që e refuzoi Kosova

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 09:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ky ishte projekti im për Kompleksin “Adem Jashari” që e refuzoi Kosova

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 302 shikime
 • 302 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ky ishte projekti im për Kompleksin “Adem Jashari” që e refuzoi Kosova

InDoks | Intervistë me Përmarim Ramën, Arkitekt

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin “Kompleksi i Tenderëve ‘Adem Jashari’” :https://bit.ly/2FB8mJ6

Kategoritë


0 komente