Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Lideri i fansave “Forca”: Pas falimentimit “Llamkosit” ra edhe klubi i futbollit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lideri i fansave “Forca”: Pas falimentimit “Llamkosit” ra edhe klubi i futbollit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lideri i fansave “Forca”: Pas falimentimit “Llamkosit” ra edhe klubi i futbollit

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 225 shikime
 • 225 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lideri i fansave “Forca”: Pas falimentimit “Llamkosit” ra edhe klubi i futbollit

InDoks | Intervistë me Enver Halimin, Lider i fansave “Forca”

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin “Njeriu i oligarkut rus-mashtrimi milionësh i shtetit”

Këtu e gjeni të plotë dokumentarin:  http://bit.ly/2BKXbMT

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente