Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mentor Shuki: Nuk është problemi te droga, Qeveria po na cungon lirinë e shprehjes
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mentor Shuki: Nuk është problemi te droga, Qeveria po na cungon lirinë e shprehjes

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 11:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mentor Shuki: Nuk është problemi te droga, Qeveria po na cungon lirinë e shprehjes

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 174 shikime
 • 174 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mentor Shuki: Nuk është problemi te droga, Qeveria po na cungon lirinë e shprehjes

 

InDoks | Intervistë me Mentor Shukin, showman

 

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu http://bit.ly/2Gg66Kr

Kategoritë


0 komente