Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Në Kompleksin “Adem Jashari” nuk u investua aty ku kishte nevojë më së shumti
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në Kompleksin “Adem Jashari” nuk u investua aty ku kishte nevojë më së shumti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 14:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në Kompleksin “Adem Jashari” nuk u investua aty ku kishte nevojë më së shumti

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 62 shikime
 • 62 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Kompleksin “Adem Jashari” nuk u investua aty ku kishte nevojë më së shumti

InDoks | Intervistë me Bislim Zogaj, Drejtues i Agjencisë për Menaxhimin e Komplekseve Memorialë

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin “Kompleksi i Tenderëve ‘Adem Jashari’”: https://bit.ly/2FB8mJ6

Kategoritë


0 komente