Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Masakra e madhe e harruar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Masakra e madhe e harruar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:02:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Masakra e madhe e harruar

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 7,562 shikime
 • 7,562 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

206 qytetarë të vrarë. 7 fëmijë dhe 5 gra. Njëra shtatzënë kur u vra, Dhe, dhjetëra persona që vazhdojnë të mbesin të zhdukur ende.
Kjo është historia e masakrës në Krushën e Madhe të cilës #InDoks i kthehet 20 vite pasi që ka ndodhur ky krim. E rrëfejnë ata që e panë me sytë e tyre dhe madje edhe e gjiruan.

Pak raste gjyqësore ka pasur për këtë masakër të madhe të harruar, dhe më e keqja: provat kryesore të një filmimi që i ranë në duar Lulzim Bashës, tash kreu i PD-së në#Shqipëri, kurrë më nuk i ka publiku.
“Masakra e madhe e harruar” është dokumentar në serinë e dokumentarëve që InDoks, me autor Visar Duriqi po bën për krimet e luftës në Kosovë.

Sonte, në ora 20:10 #Live në RTV Dukagjini dhe në Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente