Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pamje amatore: Kështu vidheshin votat nga PDK-ja më 2010, a ndryshoi diçka në vitin 2019?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pamje amatore: Kështu vidheshin votat nga PDK-ja më 2010, a ndryshoi diçka në vitin 2019?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pamje amatore: Kështu vidheshin votat nga PDK-ja më 2010, a ndryshoi diçka në vitin 2019?

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 3,799 shikime
 • 3,799 shikime
 • 0 shikues
 • 2
 • 2
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

 Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: https://bit.ly/2J9BQAJ

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente