Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Peace Without Justice (+18/ English subtitles)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Peace Without Justice (+18/ English subtitles)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 59:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Peace Without Justice (+18/ English subtitles)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 226 shikime
 • 226 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Peace Without Justice (+18/ English subtitles)

By knowing the importance of spreading the truth of Serbia's crimes against the Albanian population in Kosovo, InDoks and Innsider has decided to translate it to English. We have prepared it with English subtitles, the whole documentary "Peace without Justice", with the intent that the truth of what has happened and what has made Serbia in Kosovo to spread to the international audience as well.

Share it as much as possible in order to make aware the international community about the tragic history of the war in Kosovo and the lack of justice for these crimes where the UN, UNMIK, ICTY and EULEX were responsible for it.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente