Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
‘Prekja dorën Trumpit’, skandali që e tregon të vërtetën për diplomacinë kosovare
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
‘Prekja dorën Trumpit’, skandali që e tregon të vërtetën për diplomacinë kosovare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

‘Prekja dorën Trumpit’, skandali që e tregon të vërtetën për diplomacinë kosovare

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 752 shikime
 • 752 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

‘Prekja dorën Trumpit’, skandali që e tregon të vërtetën për diplomacinë kosovare

Kategoritë


0 komente