Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
PROFIL | Kush është Grenell, ambasadori kontrovers i Trumpit për negociatat Kosovë-Serbi
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
PROFIL | Kush është Grenell, ambasadori kontrovers i Trumpit për negociatat Kosovë-Serbi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

PROFIL | Kush është Grenell, ambasadori kontrovers i Trumpit për negociatat Kosovë-Serbi

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 590 shikime
 • 590 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emisionin e plotë mund ta gjeni këtu: https://bit.ly/2tbC1Xo

Kategoritë


0 komente