Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrëfimi i imamit: Mashtrime, trajtime çnjerëzore dhe vdekje të dyshimta të pacientëve në duart imamëve të hajmalive
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimi i imamit: Mashtrime, trajtime çnjerëzore dhe vdekje të dyshimta të pacientëve në duart imamëve të hajmalive

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 16:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi i imamit: Mashtrime, trajtime çnjerëzore dhe vdekje të dyshimta të pacientëve në duart imamëve të hajmalive

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 791 shikime
 • 791 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Intervistë me Zuhdi Hajzerin, imam nga Peja.

Kjo intervistë është bërë për emisionin InDoks | Biznes me Magjinë

 


  0 komente