Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
SMS-at e tmerrshëm, si merrnin mjekët ryshfete nga pacientët me sëmundje të zemrës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
SMS-at e tmerrshëm, si merrnin mjekët ryshfete nga pacientët me sëmundje të zemrës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

SMS-at e tmerrshëm, si merrnin mjekët ryshfete nga pacientët me sëmundje të zemrës

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 578 shikime
 • 578 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente